Вести

ПРИЈЕМ ЗА РУКОМЕТАШЕ КОЈИ СУ ОСВОЈИЛИ БРОНЗАНУ МЕДАЉУ НА ОЛИМПИЈСКИМ ИГРАМА ГЛУВИХ У БРАЗИЛУ

Градоначелница Ужица др Јелена Рaковић Радивојевић приредила је пријем за чланове Спортског друштва глувих Ужице, који су као репрезентативци Србије на Олимпијским играма у Бразилу освојили бронзану медаљу.

Чланови Спортског друштва глувих Ужице Адмир Дураковић, Данијел Рокић, Златко Матић, Ален Мурадић и Борко Веселиновић освојили су бронзано одличје на Олимпијским играма глувих, које су од 1. до 15. маја одржане у Кашијас ду Сулу у Бразилу.

Уз искрене честитке на овом великом успеху и пригодне поклоне, градоначелница Ужица истакла је да су ужички рукометаши учинили да Ужице поново може да буде поносно на њихове успехе, јер ови момци су и пре годину дана на Европском првенству у Хрватској освојили бронзану медаљу.

Репрезентација Србије је у борби за одличје победила Турску резултатом 22:17. Одличном игром током целог турнира доказали су да заслужују пласман на победничко постоље.